مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

پیش بینی ها فروش نینتندو سوییچ تا سال 2020

تنها چند هفته تا عرضه یکی از مورد انتظار ترین دستگاه الکترونیکی امسال Nintendo Switch مانده است و پیش بینی ها درباره میزان فروش آن بالا گرفته است، در ادامه با ما همراه باشید.

امروز گروه آماری DFC که به کار پیش بینی میزان فروش کنسول ها بازی، بازی ها، محصولات نمایشی و… می پردازد، پیش بینی می کند که این کنسول تا سال ۲۰۲۰، تقریباٌ سه سال پس از عرضه آن، بتواند به فروش ۴۰ میلیون دستگاهی دست پیدا کند. این تقریباٌ سه برابر میزانی است که WII U در سه سال اول عرضه اش فروخته است؛ Wii U در ۴ سال اول عرضه اش تنها توانست ۱۳٫۳۶ میلیون بفروشد که اگر هم اکنون را آخر عمر Wii U در نظر بگیریم، مقدار بسیار کمی در مقابل ۱۰۰ میلیون Wii در کل دوره عمرش می باشد.

نینتندو در گذشته اعلام کرده بود که عرضه حدود ۲ میلیون دستگاه را برای ماه عرضه این کنسول در نظر گرفته است، با این وجود آماری از کل فروشش منتشر نکرده است.

به گفته DFC، بازی ها زمان انتشار کم و نیز عرضه تنها ۲ میلیون دستگاه می تواند باعث شود فروش این کنسول در زمان عرضه خیلی خوب نباشد، از دیدگاه این گروه آماری، نیاز ها برای این کنسول بالا خواهد بود و نیاز اصلی از تعطیلات ۲۰۱۷ (تعطیلات تابستانی) آغاز خواهد شد.

باید چند مدت منتظر بود و دید آیا Nintendo Switch می تواند موفقیت Nintendo Wii را تکرار کند یا خیر؟

منبع: GameSpot

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پیش بینی ها فروش نینتندو سوییچ تا سال ۲۰۲۰”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات