مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

لیست بازی ها پرفروش هفته گذشته بریتانیا مشخص شد| دوباره؟

طبق روال هفته گذشته لیست پر فروش ترین بازی ها بریتانیا منتشر شد؛ اما نکته جالب حضور دوباره Grand Theft Auto 5 در صدر این این جدول بعد از آنکه هفته گذشته هم در این جایگاه قرار داشت می باشد، این در حالی است که از عرضه این بازی می گذرد ماه می گذرد. این لیست متعلق به هفته ای است که در ۲۱ دسامبر به پایان رسیده است در ادامه با ما همراه باشید.

در هفته ای که گذشت، Grand Theft Auto 5 با کنار زدن هر دو بازی مدعی Fifa 17 و Call of Duty: Infinite Warfare توانست در صدر لیست بازی ها پرفروش هفته بریتانیا قرار گیرد، در ادامه بازی BattleField 1 و Watch Dogs 2 قرار دارد، به نظر می رسد فروش Watch Dogs 2 نسبت به زمان عرضه اش در نوامبر ۲۰۱۶ بهتر شده است.

Steep بازی دیگر یوبیسافت که شروع عرضه خوبی نداشت راه خود را به جایگاه هفتم باز کرد. البته یوبیسافت در همان ماه گفته بود که بازی ها با کیفیت حتی اگر شروع ضعیفی داشته باشند، مدت بیشتر و قدرتمند تری در صدر فروش خواهند ماند.

این لیست تنها بازی هایی را که به صورت فیزیکی در هفته گذشته و بریتانیا فروخته شده است را شامل می شود و اطلاعاتی از نسخه ها دیجیتالی را در اختیار ما نمی گذارد و برای میزان فروش بازی ها دیجیتالی باید لیستی تازه ای تهیه شود.

لیست بازی ها پرفروش هفته گذشته:

  1. Grand Theft Auto V
  2. FIFA 17
  3. Call of Duty: Infinite Warfare
  4. Battlefield 1
  5. Watch Dogs 2
  6. Rocket League
  7. Steep
  8. Forza Horizon 3
  9. Mafia III
  10. Overwatch

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “لیست بازی ها پرفروش هفته گذشته بریتانیا مشخص شد| دوباره؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات