مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

لیست بازی ها پرفروش هفته گذشته بریتانیا مشخص شد| برای بار دهم

طبق روال هفته گذشته لیست پر فروش ترین بازی ها بریتانیا منتشر شد؛ اما نکته جالب حضور Grand Theft Auto 5 در صدر این این جدول بعد از ماه ها که از عرضه این بازی می گذرد، است. این لیست متعلق به هفته ای است که در ۱۵ دسامبر به پایان رسیده است در ادامه با ما همراه باشید.

به گفته Sales-Monitor این دهمین بار است که Grand Theft Auto 5 در صدر لیست پرفروش ترین بازی ها هفته قرار می گیرد، این بازی در هفته گذشته با شکست Call Of Duty Infinite Warfare که هفته گذشته اول شده بود، توانست در مقام دوم جای گیرد؛ در ادامه Fifa 17 قرار دارد که مانند هفته ها گذشته در جایگاه سوم قرار می گیرد. در ادامه هم Battlefield 1 و پس از آن بازی انحصاری مایکروسافت Forza Horizon 3 قرار دارد.

طبق آخرین آمار، GTA V هم اکنون بیش از ۶ میلیون نسخه به تنهایی در بریتانیا فروخته است و همچنین توانسته است د ر سال گذشته در این کشور Uncharted 4 را نیز پشت سر بگذارد. در استیم هم این بازی از لحاظ ساعت بازی در رتبه ۴ قرار داشته است.

این لیست تنها بازی هایی را که به صورت فیزیکی در هفته گذشته و بریتانیا فروخته شده است را شامل می شود و اطلاعاتی از نسخه ها دیجیتالی را در اختیار ما نمی گذارد و برای میزان فروش بازی ها دیجیتالی باید لیستی تازه ای تهیه شود.

لیست بازی ها پرفروش هفته گذشته:

  1. Grand Theft Auto V
  2. Call of Duty: Infinite Warfare
  3. FIFA 17
  4. Battlefield 1
  5. Forza Horizon 3
  6. Watch Dogs 2
  7. Rocket League
  8. Mafia III
  9. Steep
  10. Gears of War 4

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “لیست بازی ها پرفروش هفته گذشته بریتانیا مشخص شد| برای بار دهم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات