مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

گزارش ها از قدرت بالا نینتندو سوییچ حکایت دارند

اگر نمی توانید تا ۱۳ ژانویه و رونمایی رسمی از Nintendo Switch صبر کنید، اطلاعات جدید ممکن است برای شما جالب باشد چرا که این گزارش ها از قدرت این کنسول حکایت دارد.

VentureBeat از دو منبع شنیده است که این کنسول از چیپ ها Maxwell انویدیا بهره می برند و آخرین نسل کارت ها گرافیک انودیا در این دستگاه استفاده نخواهد شد. در معرفی آن در اکتبر اعلام شده بود که این کنسول از سری پردازنده ها تگرا انویدیا بهره می برد.

طبق گزارش، به دلیل اینکه این کنسول از پردازنده شخصی سازی شده Maxwell قدرت ۱ ترافلاپ را به این دستگاه خواهد داد. VentureBeat در ادامه می افزاید که این دستگاه به میزان زیادی از Project Scorpio با ۶ و PS4 Pro با ۴٫۸ ترافلاپ پایین تر است، این دستگاه حتی از PS4 با ۱٫۸ و Xbox One با ۱٫۳ ترافلاپ هم ضعیف تر می باشد.

استفاده از پردازنده ۲۰ نانو متری Maxwell به جای پردازنده ها ۱۶ نانو متری پاسکال این قدرت را به این دستگاه می دهد تا بازی ها هنری نینتندو را خیلی خوب اجرا کند ولی انتظار بازی ها آخرین سیستم PS4 را نداشته باشید.

به نظر می رسد Nintendo در چنان عجله ای قرار دارد که حتی نمی تواند تا عرضه پردازنده ها سری Tegra Pascal صبر کند با این وجود به نظر می رسد خطری آن را تهدید نمی کند، چرا که این یک کنسول همراه است و نیز افراد بسیار خواهان انجام بازی ها نینتندو به صورت همراه اند.

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “گزارش ها از قدرت بالا نینتندو سوییچ حکایت دارند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات