مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

لیست 10 بازی پرفروش ماه ایالات متحده آمریکا مشخص شد

طبق ماه ها گذشته، پس از انتشار آمار کنسول ها توسط NPD، این مرکز آماری اقدام به انتشار لیست بازی ها پرفروش ماه گذشته در آمریکا کرده است، در ادامه با ما همراه باشید.

همانطور که البته انتظار آن هم می رفت، Battlefield 1 توانست در صدر این جدول جای گیرد، در ادامه بازی Gears of War 4 قرار دارد، نکته قابل توجه اینجاست که تنها ۹ روز از فروش BattleField 1 در این لیست قرار دارد، با این وجود در حدود ۱۹ روز از فروش Gears Of War 4 در این آمار شمرده شده است. البته باید به این نکته هم توجه داشت که در این لیست، فروش دیجیتالی Gears Of War 4 قرار ندارد و در صورت بودن آن در این لیست، این فروش ممکن بود از این هم بالاتر رود چراکه در صورت خرید این بازی به صورت دیجیتالی، طرفداران می توانستند آن را برروی دو پلتفرم Xbox One و PC بدون پرداخت پول بیشتر بازی کنند.

در ادامه هم بازی Mafia 3 قرار دارد، در پایین این بازی هم دو بازی ورزشی Fifa 17 و NBA 2K17 قرار دارد که در ماه گذشته در صدر این لیست جای داشتند.

Titan Fall 2 که به دلیل آنکه در بین فروش دو بازی قرار گرفته بود، (BattleField 1 و COD: IW) انتظار نمی رفت فروش بالایی کند، در بین ۱۰ بازی پرفروش قرار گرفت.

Overwatch, Grand Theft Auto V, و Call of Duty: Black Ops III برای مدت ها در بین ۱۰ بازی پرفروش قرار داشتند اما سرانجام پس از ماه ها، در ماه اکتبر گذشته از لیست ۱۰ تایی خارج شدند.

اما زمانی که بحث قیمت به پیش می آید، میزان فروش نقطه به نقطه ۳۶ درصد رشد داشته و به $۵۳۹ میلیون رسیده است. سخت افزار هم رشدی ۶ درصدی داشته با این وجود فروش قطعات جانبی ۲۴ درصد سقوط کرده است.

  1. Battlefield 1
  2. Mafia III
  3. Gears of War 4
  4. FIFA 17
  5. NBA 2K17
  6. The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition
  7. WWE 2K17
  8. Civilization VI
  9. Titanfall 2
  10. Madden NFL 17

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “لیست ۱۰ بازی پرفروش ماه ایالات متحده آمریکا مشخص شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات