مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

چه چیز هایی از گیمزکام 2016 انتظار داریم

تنها چند روز تا آغاز یکی از مهم ترین نمایشگاه ها سال صنعت گیمینگ مانده است و به همین دلیل اتنظارات افراد از این کنفرانس در حال افزایش می باشد در ادامه برای بررسی انتظارات ما از این نمایشگاه همراهمان باشید.

همانطور که در خبر ها خوانده اید، مایکروسافت بلعکس سال ها گذشته امسال کنفرانسی نخواهد داشت پس نباید از این کمپانی انتظار معرفی بازی ها جدید را داشته باشیم؛ این کمپانی در چند سال اخیر کنفرانس GamesCom خود را بسیار بزرگ برگزار کرده و در بعضی سال ها از E3 همان کمپانی نیز بزرگ تر بوده است با این وجود به نظر می رسد که امسال قصد ندارد کنفرانس با شکوهی برگزار کند.

سونی مانند سال ها گذشته مراسمی را ترتیب نخواهد داد و فقط به داشتن غرفه اکتفا کرده باید انتظار داشت تا بتوان با چند عنوان از بازی هایی که امسال یا اوایل سال آینده عرضه خواهند شد، بازی کرد. احتمالاٌ کنسول PS4 Neo نیز در این نمایشگاه معرفی نخواهد شد و در ۷ سپتامبر معرفی خواهد شد.

اما یکی از کمپانی هایی که با دستی پر به این مراسم خواهد آمد Nvidia است، این کمپانی با قدرتمند ترین کارت گرافیک خود و شاید هم قدرتمند ترین کارت گرافیک دنیا (نسل جدید Titan X) و به جز این کارت گرافیک شایعات از معرفی کارت گرافیک GTX 1080 Ti حکایت دارد ولی این تمام محصولات انویدیا نخواهد بود چرا که ممکن است انویدیا سری ۱۰۰۰ کارت گرافیک ها همراه خود را که ویژه لپ تاپ ها می باشد، در کنار دو محصول دیگر معرفی کند.

کنسول اسرار آمیز نینتندو هم یکی از دستگاه هایی است که طرفداران صنعت گیمینگ انتظار آن را می کشند اما احتمال معرفی شدن آن در این نمایشگاه بسیار کم است.

یکی دیگر از کمپانی هایی که در سال ها گذشته به همه Gamescom ها با محصولی جدید آمده است، Blizzard می باشد، این کمپانی قول گیم پلی جدیدی را داده است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چه چیز هایی از گیمزکام ۲۰۱۶ انتظار داریم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات