مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

دو نفر در بازی نو منز اسکای به هم رسیدند

سرانجام بازی No Man’s Sky روز گذشته برای همگان منتشر شد، همانطور که می دانید این بازی بسیار بزرگ می باشد و به نوعی کیهانی را درون خود جای داده است؛ حال دو نفر از بازیکنان این بازی به هم رسیده اند.

همانطور که می دانید این بازی از سیستمی برای بخش چند نفره بهره می برد که سازنده هنوز اطلاعات کاملی از آن منتشر نکرده است، دو بازیکن این بازی (TheSadCactus و Psytokat) بعد از اینکه مطمئن شدند که در یک سیاره و یک مکان هستند باز هم نتوانستند یکدیگر را مشاهده کنند.

این ماجرا زمانی آغاز شد که TheSadCactus در دنیایی کشف شده توسط Psytokat قدم گذاشت سپس Psytokat به کشف کننده سیاره پیامی فرستاد که از وی در خواست داشت تا به سیاره برود تا آن ها سیستم چند نفره بازی را امتحان کنند پس کاشف سیاره هم با این درخواست موافقت کرد و به همان سیاره و در همان پناه گاه آمد اما، با وجود اینکه همه چیز مانند هم بود آن ها نتوانستند یکدیگر را ملاقات کنند.

البته باید به این موضوع هم اشاره کرد که بخش کشف سیاره بازی کار می کند، به عنوان مثال شما سیاره ای را کشف می کنید و اسم شما در هنگام ورود شخص دیگری به آن سیاره نمایش داده می شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دو نفر در بازی نو منز اسکای به هم رسیدند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات