مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

چه قدر حاضر هستید برای انجام زود هنگام نُو منز اسکای هزینه کنید؟ 1250 دلار؟

بازی No Man’s Sky بعد از بار ها تاخیر سرانجام در تاریخ ۹ آگوست برای پلی استیشن ۴ در آمریکا شمالی و ۱۰ آگوست در اروپا عرضه می شود و همچنین نسخه پی سی آن در تاریخ ۱۲ آگوست در جهان عرضه می شود اما در ادامه با ما همراه باشید.

با وجود اینکه تنها دو هفته تا عرضه این بازی مانده است، یکی از طرفداران توانسته است نسخه ای از این بازی را از طریق وبسایت Ebay خریداری کند و به انجام آن بپردازد. وی با بیان اینکه هر شخصی در زندگی با توجه به درآمد خود برای سرگرمی خرج می کند و وی نیز با توجه به درآمد و علایق خود اقدام به خرید این محصول ۱۳۰۰ دلاری کرده است، در ویدیویی اقدام به باز کردن جعبه این بازی و سپس نصب آن کرد.

پس از این اتفاق وی اقدام به آپلود ویدیو هایی از گیم پلی این بازی کرد و مدیر عامل Hello Games سازنده این بازی را براآن داشت تا بیانیه ای صادر کند:

ما سال ها برای فایل بندی No Man’s Sky با شگفتی ها (Surprises) تلاش کرده ایم، تو هم سال ها برای آن صبر کرده ای، لطفاٌ برای خودت این را خراب نکند.

اما، ظاهراٌ این گفته ها مدیر عامل Hello Games تاثیر گذار بوده و ارسال کننده این ویدیو ها اقدام به برداشتن آن ها از فضا مجازی کرده است با این وجود افراد دیگر در حال ارسال این ویدیو ها به سرویس ها اشتراک گذاری ویدیو هستند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چه قدر حاضر هستید برای انجام زود هنگام نُو منز اسکای هزینه کنید؟ ۱۲۵۰ دلار؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات