مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

پوکمان گُو بزودی در 200 کشور موجود می شود| جدیدترین اخبار پیرامون این بازی

Pokemon Go حدود یک هفته است که عرضه شده و در این مدت کوتاه توانسته است تعداد بسیاری از افراد را به خود مشغول کند، اما، این بازی از زمان عرضه در همه کشور ها موجود نبود و کم کم در حال آمدن به کشور ها متفاوت است.

سه کشور پرتغال، اسپانیا و ایتالیا امروز به لیست کشور ها پشتیبانی شده اضافه شده است و دیروز نیز برای کاربران انگلستان موجود شد با این وجود هنوز کشور ها زیادی مانده تا این بازی از همه آن ها پشتیانی کند حال یکی از مدیران ارشد این بازی در مصاحبه ای اعلام کرد که این بازی به ۲۰۰ کشور دنیا خواهد آمد ولی، اطلاعات دقیقی از زمان انتشار و نام آن کشور ها نداد و فقط چند کشور ژاپن و کره جنوبی را تایید کرد.

در خبری دیگر، با وجود اینکه خود نینتندو این بازی را نساخته است، التبه نینتندو از این بازی نفع می برد، Pokemon Go برای این کمپانی بسیار سود آور بوده است تا جایی که سهام این کمپانی امروز ۱۰ درصد و طی یک هفته گذشته، ۸۶ درصد رشد داشت؛ این بدان معناست که ارزش سهام این کمپانی ۱۷ میلیارد دلار افزایش داشته است.

همچنین کمپانی T-Mobile هم برای جذب کاربران پلن هایی را قرار داده تا کاربران با استفاده از آن ها بتوانند بدون هزینه برای اینترنت به استفاده از این بازی بپردازند؛ مثل اینکه همه افراد در همه جای جهان در حال تلاش برای پیدا کردن Pokemon هستند یا صبر کرده اند تا این بازی در کشور آن ها عرضه شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پوکمان گُو بزودی در ۲۰۰ کشور موجود می شود| جدیدترین اخبار پیرامون این بازی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات