مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

سگا دو نسخه جدید از بازی سونیک معرفی کرد

مدت ها است که طرفداران سری بازی ها سونیک منتظر معرفی شدن نسخه جدید این بازی هستند حال سگا برای آن ها به جای یک بازی دو بازی جدید را معرفی کرده است، در ادامه با ما همراه باشید.

یکی از این بازی ها با نام Sonic Mania نسخه ای دو بعدی از این بازی است، این نسخه از بازی در بهار سال ۲۰۱۷ برای سه پلتفرم PC, Play Station 4 و Xbox One عرضه خواهد شد. این بازی مخلوطی از سونیک کلاسیک با مراحل جدید است و سه شخصیت قابل بازی Sonic, Knuckles و Tails را خواهد داشت، این بازی مراحل قبلی را هم درون خود خواهد داشت.

اما همانطور که خواندید این تنها بازی سونیک نیست که معرفی شده است و همچنین تنها سونیکی هم نخواهد بود که در سال ۲۰۱۷ عرضه می شود. سگا یک نسخه جدید از این بازی معرفی کرده است که طبق گفته ها خود این کمپانی تجربه ای کاملاٌ جدید را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد. این بازی به دنبال پروژه جدید این شرکت با نام Project Sonic 2017 معرفی شده می شود، این بازی در تعطیلات ۲۰۱۷ برای چهار پلتفرم PC, Xbox One, PS4 و Nintendo NX عرضه خواهد شد؛ با این وجود سگا اطلاعات بیشتری را از این بازی منتشر نکرده و فقط به عرضه تریلری از آن بسنده کرده است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سگا دو نسخه جدید از بازی سونیک معرفی کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات