مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

دِد رایزینگ 4 در انصار دائم ایکس باکس وان وان و پی سی نخواهد بود

طبق آخرین اخبار منتشر شده، بازی تازه معرفی شده  Dead Rising 4 در انحصار دائم ایکس باکس وان وان و پی سی نخواهد بود؛ با این وجود تا مدتی در انحصار این دو پلتفرم است، در ادامه همراه ما باشید.

با وجود اینکه هنگام معرفی این بازی اعلام شد، که آن در انحصار پی سی و ایکس باکس وان است اما مایکروسافت در طی مصاحبه ای این خبر را تایید کرد که این بازی پس از عرضه برای دو پلتفرم ذکر شده راه خود را به PS4 و استیم نیز پیدا خواهد کرد.

بازی Dead Rising 4 در ابتدا برای Xbox One و برای PC در Windows Store عرضه می شود. ما همکاری بسیاری با CapCom داشته ایم و به همین دلیل با توجه به تصمیم ها گرفته شده این بازی به مدت ۹۰ روز در انحصار PC در Windows Store خواهد بود و بعد از آن برای Steam عرضه می شود همچنین برای کنسول ها نیز این بازی به مدت یک سال در انحصار Xbox One می باشد.

بازی Dead Rising 3، ده ماه در انحصار Xbox One بود و سپس برای PC عرضه شد و طبق قراردادی که این دو کمپانی با یکدیگر داشتند هیچوقت برای PS4 عرضه نشد.

این اولین باری برای نیست که مایکروسافت بازی (ای) را برای Xbox One عرضه می کند و پس از مدتی آن را به PS4 می آورد، بازی Rise Of The Tomb Raider ابتدا برای Xbox One عرضه شد، سپس برای PC و در چند ماه آینده برای PS4 عرضه خواهد شد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دِد رایزینگ ۴ در انصار دائم ایکس باکس وان وان و پی سی نخواهد بود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات