مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

توضیحات بیشتری از کنسول شکست خورده مایکروسافت و سونی و نینتندو منتشر شد

قبل از اینکه مایکروسافت اولین نسخه از خانواده Xbox را معرفی کند، این نسخه سعی داشت که با همکاری کمپانی ها قدیمی تر این حوزه وارد این صنعت کنسول ها بازی شود که البته شکست خورد حالا و بعد از سال ها ذره ذره تکه ها بیشتری از این پازل منتشر شده است، امروز نیز اطلاعات تازه ای انتشار یافته است.

آقا Ed Fries در صحبتی که در رابطه با این کنسول شکسته خورده نینتندو و ایکس باکس داشت، گفت: طبق برنامه ای که مایکروسافت داشت، سخت افزار این کنسول توسط نینتندو ساخته می شد و موارد مربوط به سیستم عامل و اینترنت به مایکروسافت سپرده می شد که البته نینتندو این موضوع را رد کرد.

وی در گفت و گویی با IGN گفت:

ما با رییس سابق نینتندو و چند تن از سایر افراد نشستی داشتیم و تمام موضوعات را برای آن ها توضیح دادیم به و زمانی که به آن ها گفتیم آیا می توانیم همکاری کنیم، آن ها تنها جواب نه را به ما دادند.

وی در ادامه افزود که رییس وقت مایکروسافت، بیل گیتس جندی پس از این موضوع دیداری با نینتندو داشت و همین موضوع را به آن ها گفت و آن ها نیز قبول نکردند.

همچنین وی در جواب خبر نگار درباره اینکه آیا مایکروسافت در زمانی قصد خرید نینتندو را داشته است یا نه گفت، اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد وی از این موضوع بی خبر است.

بعد از این مایکروسافت Xbox را در نوامبر ۲۰۰۱ عرضه کرد و حدود ۵ میلیارد دلار به این کمپانی وارد شد، در آن زمان بسیاری از کارمندان با این عمل مخالف بودند.

مایکروسافت تنها کمپانی (ای) نبوده است که قصد همکاری با دیگر شرکت ها را داشته، نینتندو و سونی هم با هم همکاری کرده اند، اما، کنسول آن ها نیز هیچ وقت عرضه نشد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “توضیحات بیشتری از کنسول شکست خورده مایکروسافت و سونی و نینتندو منتشر شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات