مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

امسال منتظر تایتان فال 2 و سال آینده منتظر استار وارز بتل فرانت جدید باشید| نسخه قبلی 14 میلیون فروخته است

این چند روز، روز هایی هستند که کمپانی ها آمریکایی باید اطلاعات خود را از عملکرد آن ها در ۳ ماه گذشته منتشر کنند؛ همچنین در کنار آن بسیار از آن ها باید در کنار صورت ها مالی خود، نقشه عملکرد را برای امسال و سال آینده منتشر کنند.

EA توانسته است از زمان عرضه Star Wars: Battlefront که حدود ۶ ماه از آن می گذرد ۱۴ میلیون نسخه بفروشد. همچنین EA پر فروش ترین کمپانی بازیسازی در غرب در سال ۲۰۱۵ بوده است. همچنین بازی ها EA پر دانلود ترین بازی ها در موبایل بوده است. ۹٫۴ میلیون نفر در سال گذشته سری بازی ها Battlefield را انجام داده اند.

همچنین در خبری دیگر تاریخ عرضه بازی Titanfall 2 از اکتبر تا دسامبر امسال در نظر گرفته شده است. این تاریخ عرضه بازی را در رقابت شدیدی با بازی هم کمپانی خود یعنی، Battlefield 1 و رقیب آن Call Of Duty Infinitie Warfare قرار می دهد.

طبق اعلام EA باید سال آینده منتظر عرضه Star Wars: Battlefront باشیم، تا سه الی چهار سال آینده هر سال یک بازی از خانواده Star Wars منتشر خواهد شد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “امسال منتظر تایتان فال ۲ و سال آینده منتظر استار وارز بتل فرانت جدید باشید| نسخه قبلی ۱۴ میلیون فروخته است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات