مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

مایکروسافت به شایعه اضافه شدن امکان فروش بازی ها دیجیتال پاسخ داد

همان طور که می دانید چندی پیش مایکروسافت نظر سنجی (ای) را برای بعضی از کاربران برگزار کرد تا ببیند یا آن ها حاضر هستند بازی ها دیجیتالی خود را با ۱۰ درصد کمتر از قیمت خرید بفروشند و از زمان پخش شدن خبر این نظر خواهی شایعات بسیاری پیرامون این خبر شکل گرفته اند، حال رییس بخش بازاریابی مایکروسافت به این شایعات پاسخ داده است.

حال چند تن از تحلیل گران به مایکروسافت گفته اند که این شرک در حال بازی با آتش است چرا که با عرضه شدن این امکان بسیاری از خرده فروشان با مشکلاتی رو به رو خواهند شد و اثرات این کار برروی خرده فروشان بسیار بحث برانگیز خواهد بود.

حال مدیر بازاریابی Xbox آقا Aaron Greenberg در جواب به این تحلیل گران گفته است که این عمل آن ها فقط کاوشگری است و آن ها تنها در حال بررسی شرایط هستند:

ما فعالانه در حال برنامه ریزی چنین چیزی نیستیم؛ من زمانی که این سوال را در نظر سنجی دیدم، شگفت زده شدم. هیچ آتشی نیست که ما با آن بازی کنیم.

و در ادامه افزود:

ما همیشه در حال سوال پرسیدن از طرفداران برای متوجه شدن نیاز ها آن ها هستیم، نیازی به نگرانی نیست.

اگر چنین امکانی برای Xbox One عرضه شود مطمئناٌ تاثیرات بسیاری برروی بسیاری از خرده فروشی ها و رابطه آن ها با مایکروسافت خواهد داشت؛ اما از طرفی بسیاری از طرفداران خواهان چنین امکانی هستند. نظر شما چیست؟ آیا شما با چنین امکانی موافق هستید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مایکروسافت به شایعه اضافه شدن امکان فروش بازی ها دیجیتال پاسخ داد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات