مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

فروش GTA 5 به 60 میلویون نسخه رسید

بازی خودرو دزدی بزرگ که در نسخه ها اخیر خود از دزیدن خودرو ها خارج شده است و به دزدی ها بزرگتر رسیده است، از زمان عرضه خود فروش بسیار خوبی را تجربه می کند، تا جایی که از زمان عرضه آن تاکنون (از دو سال و پنج ماه پیش) هر هفته در لیست ۱۰ بازی پرفروش بریتانیا بوده است و در این مدت تنها ۱ هفته از این لیست خارج شده است. لازم به ذکر است که این بازی رتبه پنجم فروش را در لیست بازی ها پر فروش سال ۲۰۱۵ آمریکا را کسب کرد.

آخرین دفعه ای که آمار بازی GTA 5 منتشر شد، این بازی ۵۴ میلیون نسخه فروش کرده بود که این یعنی ۶ میلیون نسخه رشد در عرضه تنها چند ماه؛ با این وجود کمپانی Take-Two نتوانسته است جلوی ضرر نقطه به نقطه خود را بگیرد زیرا در سه ماهه چهارم سال گذشته این کمپانی ۹۵۴ میلیون دلار درآمد داشته است و امسال این مقدار به ۴۸۶٫۸ کاهش پیدا کرده است.

Take-Two گفته است که این کاهش به دلیل فروش بسیار عالی سال گذشته است چرا که بازی ذکر شده سال گذشته برای PS4 و Xbox One عرضه شده بود همچنین بازی Civilizaton: Beyond Earth نیز سال گذشته عرضه شده بود.

با وجود فروش ۶۰ میلیونی این بازی، نتوانسته است که به رتبه ای بالاتر از بازی ها پرفروش دست پیدا کند چرا که رتبه بالاتر در دستان بازی ماینکرفت با ۷۲ میلیون نسخه است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فروش GTA 5 به ۶۰ میلویون نسخه رسید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات