مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

بتا The Division رکورد بیشترین تعداد بازیکن یک بازی جدید را شکست

امروز باز هم یک رکورد شکسته شد، پس رکورد هایی که توسط Call Of Duty: Black Ops 3 به ثبت رسید حال نوبت به بازی بسیار محبوب The Division است تا بار دیگر خود را به همگان ثابت کند.

این بازی در بتا خود توانسته است ۶٫۴ میلیون نفر را در سه پلتفرم PC, PS4 و Xbox One به خود جذب کند در همین بین اگر مقایسه ای را با Destiny انجام دهیم متوجه می شویم که این بازی تنها ۴٫۶ میلیون نفر را در بتا خود جذب کرده بود. از این گذشته این بازی برروی PS3 و Xbox 360 نیز عرضه شده بود که این موضوع می تواند به تعداد انجام دهندگان بتا کمک می کند. در آن زمان Activision بیان کرده بود که این بیشترین تعداد بازیکن بتا در یک بازی جدید می باشد؛ و از آنجایی که بازی The Division نیز از لحاظ تکنیکی جدید است پس می توان گفت رکوردی جدید به ثبت رسانده است.

به طور میانگین بازیکنان ۵ ساعت را به انجام این بازی سپری کرده اند که دو ساعت آن در Dark Zone بوده است. تقریباٌ ۵۰ درصد بازیکنان یار ها خود را کشته اند، همچنین بازیکنان در حدود ۶۳ میلیون آیتم را باز کرده اند.

بازی The Division در تاریخ ۸ مارچ ۲۰۱۶ برای سه پلتفرم PC, PS4 و Xbox One عرضه خواهد شد. کمپانی سازنده (یوبیسافت) امید ها بسیاری به این بازی بسته است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بتا The Division رکورد بیشترین تعداد بازیکن یک بازی جدید را شکست”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات