مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

فیل اسپنسر نسل بعدی Xbox را تایید می کند

در حالی که دو سال از عرضه ی کنسول های نسل هشتمی می گذرد بسیاری از شایعات پیرامون عدم وجود کنسول های نسل بعدی به وجود آمده اند، این شایعات بیشتر حول عدم وجود کنسول های نسل بعد به واسطه رایانه های شخصی و تبلت ها و موبایل های هوشمند هستند.

همانطور که می دانید کنسول های نسل هشتمی موفقیت بسیار زیادی را کسب کرده اند تا جایی که حتی کنسول PS4 ممکن است فروشش از کنسول PS2 که فروشی افسانه ای داشت نیز بیشتر شود؛ این موضوع در قبال Xbox One نیز صادق است.

حال آقای فیل اسپنسر مدیر بخش Xbox و سرگرمی های مایکروسافت در مصاحبه ای با The Verge موضوعاتی را در مورد نسل بعد به میان آورده است؛ وی در جواب سوال، آیا ممکن است Xbox به یک برنامه تبدیل شود می گوید:

خیر من کاملاٌ اطمینان دارم که شما یک کنسول دیگر را نیز از ما خواهید دید، بهترین مشتریان ما مشتریانی هستند که به Xbox باز میگردند و همچنین بسیاری از مشتریان Xbox نیز به همین کنسول باز می گردند و من این مسیله را صد درصد تضمین می کنم.

بسیاری از افراد سرشناس دنیای بازی های رایانه ای قبلاٌ اعلام کرده بودند که این آخرین نسل از کنسول ها خواهد بود و همچنین بسیاری نیز اعلام کرده اند که حداقل شاهد یک نسل بعد نسل هشتم خواهیم بود؛ نظر شما چیست آیا ما شاهد نسل بعدی خواهیم بود یا کنسول ها پس از این نسل از بین خواهند رفت.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فیل اسپنسر نسل بعدی Xbox را تایید می کند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات