مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

تولد تولد تولدت مبارک| امروز تولد دو سالگی PlayStation 4 است

دقیقاٌ دو سال پیش در چنین روزی کنسول محبوب و معروف PS4 عرضه شد، کنسولی که از آن زمان تا به حال فروش خارق العاده ای را تجربه می کند و از نظر فروش از تمام رقبا پیشی گرفته است.

اگر یادتان باشد، آن روزی که این کنسول عرضه شد، مایکروسافت در بیانیه ای فروش خوب آن را در روز اول تبریک گفت و سونی نیز در جواب برای مایکروسافت موفقیت را برای هفته آینده آرزو کرد اما می بینیم که مایکروسافت نتواست به موفقیت سونی برسد با این وجود موفقیت خوب را کسب کرد.

اگر به تاریخ کنسول های Play Station مراجعه کنیم متوجه می شویم که همیشه این کنسول ها ابتدا در ژاپن و سپس در غرب عرضه شده اند اما در هنگام عرضه ی این کنسول این موضوع تغییر کرد.

اگر یادتان بیاید بازی های زمان عرضه این کنسول، بازی های قوی ای نیود و دارندگان می بایست برای بازی های اصلی صبر می کردند اما بعد از مدت کوتاهی بازی های قوی نیز به این کنسول آمدند، بازی هایی که همه ی آن ها در موفقیت هر چه بیشتر این کنسول نقش مثبتی ایفا کردند. و سال آینده نیز ما باید منتظر بازی های عالی و خوبی برای این کنسول باشیم بازی هایی که هم تعدادشان هم خودشان زیاد هستند.

از همین حالا نیز تقریباٌ می توان آینده این نسل را پیش بینی کرد  اما آینده و بازی های انحصاری نیز می توانند نقش خود را اعمال کنند، فراموش نکنیم که این بازی ها هستند که به کنسول جان می بخشند.و

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تولد تولد تولدت مبارک| امروز تولد دو سالگی PlayStation 4 است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات