مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

قابلیت های جدید Xbox One

یکی از قابلیت هایی که دارندگان Xbox One همواره در پی اضافه شدن آن به Xbox One بودند، قابلیت پخش موسقی در پس زمینه می باشد که در نسل قبلی نیز یعنی Xbox 360 موجود بود؛ حال اخباری منتشر شده است که احتمال اضافه شدن این قابلیت را بسیار زیاد می کند.

آقای فیل اسپنسر این موضوع را تایید کرده است که تیم Xbox در حال کار برروی چنین قابلیتی می باشد و در آینده ما شاهد این قابلیت برروی این کنسول خواهیم بود اما در ادامه اشاره کرده است که این موضوع در اولویت نیست.

چندی پیش مایکروسافت سرویس موسقی خود برروی این پلتفرم را از نام Xbox Music به Groove تغییر داد (این نام برروی Windows نیز تغییر کرد) در طی چند نظر سنجی ای که انجام شده است این یکی از بیشترین قابلیت هایی بوده که طرفداران آن را در خواست کرده اند.

در خیری دیگر مشخص شد که شما برای اینکه بتوانید دسته ی کنسول را برنامه ریزی کنید نیازی نخواهید داشت که حتماٌ کنترلر Elite را خریداری کنید زیرا این قابلیت بزودی برای تمامی کنترلر های Xbox One منتشر خواهد شد.

برنامه ریزی کلید ها یا شخصی سازی کلید ها (Button-mapping) قابلیتی است که به بازیکنان این اجازه را خواهد داد که بتوانند کلید های کنترلر را خودشان برنامه ریزی کنند یا تغییر دهند؛ این قابلیت از ماه مارس امسال برروی Play Station 4 موجود شده است.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “قابلیت های جدید Xbox One”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات