مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

نقد و بررسی ارتش های فرازمینی

بالاخره پس از ۳ سال انتظار عنوان ارتش های فرازمینی منتشر شد . این عنوان توسط استودیو راسپینا مور ساخت قرار گرفته است و از جمله افتخارت این عنوان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

حضور و نمایش بازی در نمایشگاه E3 کشور آمریکا

مورد انتظار ترین بازی مستقل سال ۲۰۱۳ جهان از نگاه مخاطبین سایت IndieDB

جواز حضور در شبکه ی استیم

برنده غزال زرین بهترین بازی اکشن سال

برنده غزال زرین بهترین دستاورد فنی

نامزد دریافت غزال زرین بهترین بازی سال

نامزد دریافت غزال زرین بهترین دستاورد هنری

داستان :

هنگام معرفی ارتش های فرازمینی مانور زیادی بر روی گرافیک و دوبلر هاب حرفه ای انجام شد , اما همان هنگام نگرانی ای برای ما بوجود آمد ; نگران بودیم که داستانی قوی در کار نباشد و فقط با یک بازی اکشن اول شخص سر و کار داشتم باشیم و متاسفانه نگرانی ما تا حدی به وقع پیوست و ارتش فرازمینی ها مجهز به داستان قوی ای نیست . داستان از این قرار است سیاره زمین طی جنگ هایی از بین رفته و عده ای موفق به فرار از زمین شده و برای انرژی به سیاره های دیگر می روند در این میان عده ای که نتوانستند فرار کنند , طرد شدگان نام دارند . سرنوشت طرد شدگان فرار از نابودی بوده و آن ها اتحادی قوی تشکیل می دهند و آن ها بقای خود را در تصاحب انرژی قدرتها جستجو می کنند . آنان دوباره دچار اشتباه اولیه شان یعنی جنگ می شوند و با کسانی که زمین را ترک کرده اند به جنگ می پردازند . شما جزو دسته ای هستید که باید با طرد شدگان به جنگ بپردازید . متاسفانه  در بخش اول بازی داستان خوب پیش می رود اما در آخر بازی یک دفعه بازی تمام شده و لیست سازندگان بازی به نمایش دز می آید و شما می مانید با سوال های بی پاسخ زیادی .

صداگذاری :

Wallpaper011

در هنگام معرفی این عنوان برای قرص کردن دل هواداران , نوید استفاده از برترین دوبلر های حال حاضر داده شد . صدا پیشگان بازی عبارتند از : بهزاد فراهانی , بهمن مفید , محمد حاتمی , فریدون محرابی و نسرین صالح . اما متاسفانه صدا گذاری شخصیت ها لب مرز قرار داشته و می توانست یهتر باشد . صدا گذاری اسلحه ها بهتر از صداگذاری شخصیت ها بوده و صدای شلیک به موقع پخش می شود . در کل صداگذاری در هنگام گیم پلی در حد قابل قبول می باشد .

گرافیک :

E.T-Armies-Gameplay-Sreenshot-05

در این بخش واقعا استودیو راسپینا تمام تلاش و به عنوان اولین بازی در این سبک در سطح کشور عالیست . البته این بخش هم خالی از اشکال نیست و می توان به مشکلاتی از جمله کمبود اسلحه ها و به موقع نبودن چک پوینت ها و خطی بودن روند بازی و ماموریت هایی که در درجه سخت تقریبا ناممکن هستند و باید چتدبار تکرار شوند  اشاره کرد . طریقه بدست گرفته اسلحه ها عالیست و شبیه عناوینی مثل کیلزون و کرایسیس می باشد و حقیقتا در این موضوع هیچ ایرادی نمی توان گرفت . کیفیت بازی قابل تنظیم می باشد و حداقل سیستم مورد نیاز را می توانید در لیست زیر مشاهده نمایید :

سیستم عامل : Windows 8/7/vista/Xp

پردازنده : l2l + GHz Processor – intel/AMD

فضای مورد نیاز : l3.2l GB Hdd

کارت گرافیک : Nvidia GeForce 860 GT / ATI Radeon 4000 series or higher

رم : l2l GB RAM or higher

به هر حال این عنوان اولین بازی تا این حد پیشرفته در سطح کشور است و درست نیست که مانند عنوان های مطرح جهانی با آن رفتار کنیم و باید بگوییم که استودیو راسپینا واقعا سنگ تمام گذاشته است .

43755198075172310527

جمع بندی :

ارتش های فرازمینی ارزش امتحان کردن را قطعا دارد و برای اولین عنوان در این سطح خیلی عالی عمل کرده است . محیط کلی و موسیقی و اسلحه ها تجربه ای خاطره انگیز برای شما رقم می زند . این عنوان بصورت انحصاری برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر شده است و پیش بینی می شود استقبال خوبی هم بدنبال داشته باشد . این عنوان بر خلاف تصور بعضی بازیکان ایرانی نتها خوب بلکه باعث افتخار ما هم می باشد . ما بی صبرانه در انتظار بازی های دیگر استودیو راسپینا هستیم . شما هم اکنون می توانید این عنوان را با قیمت ۸ هزار تومان از مراکز پخش بازی های رایانه ای سراسر کشور تهیه فرمایید .

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “نقد و بررسی ارتش های فرازمینی”

  1. MH.AH گفت:

    چرا اینقدر ارزونه؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات