مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

منتشر شدن اخباری پیرامون نسخه بعدی Metal Gear Solid

از زمانی که Metal Gear Solid V تایید شد و مشخص شد این آخرین نسخه ای می باشد که از این فرانچایز محبوب و قدیمی ساخته می شود بسیاری از طرفداران بر آن شدند تا نشانه های از نسخه ی بعدی را پیدا کنند.

حال اخباری منتشر شده که ممکن است به نسخه ی بعدی مربوط باشد:

۱. خبری منتشر شده است که Konami در پی استخدام کارمندانی برای نسخه بعدی بازی می باشد که خود می تواند بسیاری از طرفداران را خوش حال کند.

۲. تعدادی از توسعه دهندگان بازی بیان کرده اند که نسخه بعدی این فرانچایز، نسخه ی بعدی نسخه ی پنجم خواهد بود و نام آن نیز “صلح” (Justice) می باشد. البته ناگفته نماند که بسیاری نیز در مقابل این خبر سکوت اختیار کرده اند.

حال با توجه به صحبت های آقای Ken-ichiro Imaizumi و بررسی فایل های بازی مشخص شد که نسخه سوم این سری با نام صلح واقعیت دارد. البته بسیاری از فایل ها که به نسخه سوم اشاره دارند به صورت مخفی می باشند به دلیل همین موضوع جمعی از طرفداران در توییتر آقای Ken-ichiro Imaizumi از ایشان سوال کردند که چگونه می توانند به این محتوایی مخفی دسترسی پیدا کنند، ایشان نیز ابتدا از عبارت بدون پاسخ (no comment) استفاده کردند اما بعد از مدتی آن را به فعلا نمی توانم بگویم تغییر دادند.

همچنین این نظریه نیز وجود دارد که بخشی از نسخه سوم یا همه نسخه ی سوم درون نسخه ی PC بوده است اما بعد از مدتی به دلیل آماده نبودن نسخه های کنسولی از آن حذف شده است یا حتی این نظریه نیز وجود دارد که بخش هایی از این نسخه هنوز درون نسخه ی PC وجود دارد و فقط نیازمند استخراج می باشند در هر صورت گروهی در Reddit دست به کار شده اند و گفته اند که به محض اینکه بتوانند کاری از پیش ببرند آن را منتشر می کنند.

شما می توانید هم اکنون نسخه ی دوم این بازی را با نام Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain برای پلتفرم های PC ،PS4، PS3، Xbox One و Xbox 360 خریداری نمایید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “منتشر شدن اخباری پیرامون نسخه بعدی Metal Gear Solid”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات