مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

مدیر عامل جدید کمپانی نینتندو مشخص شد

پس از مرگ آقای Satoru Iwata که جامعه ی گیمینگ را بسیار ناراحت کرد حالا و در آستانه سالگرد عرضه Super Mario Bros مدیر کل جدید و جانشن آقای Iwata نینتندو مشخص شد.

مدیر عامل جدید وظیفه ی بسیار سختی خواهد داشت زیرا باید کنسول های نینتندو را مانند گذشته پر طرفدار کند همچنین کنسولی نیز که برای سال آینده به طور نیمه رسمی تایید شده است نیز باید قدرت کافی را داشته باشد تا بتواند رقبای خود را کنار بزند البته هنوز مرکز فعالیت این کنسول مشخص نشده است.

بیشتر افراد و طرفداران نینتندو گمان می کردند که آقای Shigeru Miatmo جانشین آقای Iwata شوند اما امروز مشخص شد که اشتباه می کردند زیرا آقای Tatsumi Kimishima (عکس بالا) مدیر عامل شرکت نینتندو خواهند بود. وی از دو روز دیگر کار خود را به عنوان مدیر عامل نینتندو شروع خواهد کرد.

آقای Tatsumi Kimishima از سال ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۶ رییس شعبه آمریکایی نینتندو بوده پس جای نگرانی وجود ندارد زیرا او فرد با تجربه ای می باشد اما از طرفی کار بسیار سختی را در پیش دارد او باید سیاست های شرکت را تغییر دهد و بازی ها و کنسول ها را به نوعی تغییر دهد تا دوباره مردم به خرید محصولات نینتندو روی بیاورند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مدیر عامل جدید کمپانی نینتندو مشخص شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات