مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

فروش فرانچایز GTA به بیش از ۲۲۰ میلیون رسیده است| فروش بازی Red Dead Redemption به ۱۴ میلیون رسید| شایعه های جدید پیرامون 6 GTA

چند روز پیش Take Two اعلام کرد که فروش کل فرانچایز GTA به بیش از ۲۲۰ میلیون نسخه رسیده است. این خبر بعد از آن منتشر شده است که مشخص شد فقط GTA V به تنهایی توانسته به رقم ۵۴ میلیون نسخه برسد.

البته باید دقت داشت که منظور از این فروش، فروش به خرده فروشان است و ممکن است تعداد کل بازی های به فروش رفته کمتر از این عدد باشد.

این خبر در حالی منتشر می شود که مشخص شد بازی Red Dead Redemption توانسته است به ۱۴ میلیون نسخه فروش برسد که آن هم خبر بسیار خوبی برای Rock Star است زیرا فروش ۱۴ میلیون نسخه ای از یک بازی رقمی نیست که به سادگی مشخص شود.

شایعه های شکل گرفته پیرامون نقشه ی GTA بعدی حاکی از آن است که بازی بعدی در یکی از شهر های نیویورک میامی و یا لاس وگاس جریان دارد که در این بین شانس لاس وگاس بیشتر است.(فراموش نکنیم که شایعه ای که بیشتر از

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فروش فرانچایز GTA به بیش از ۲۲۰ میلیون رسیده است| فروش بازی Red Dead Redemption به ۱۴ میلیون رسید| شایعه های جدید پیرامون ۶ GTA”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات