مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

در گیمز کام با ما همراه باشید

گیمز کام ۲۰۱۵ نیز در شرف برگزاری است و بزودی شروع می شود و ما نیز در پی سی گیمینگ می خواهیم یکی از بهترین پوشش هایی را که تاکنون دیده اید برای شما فراهم کنیم پس با ما همراه باشید.

گیمز کام که از سال ۲۰۰۹ و هر ساله در شهر کلن المان برگزار می شود سالانه شاهد تعداد بسیاری از افراد است که به بازدید از این نمایشگاه می پردازند. و ما نیز می خواهیم پوششی کامل را برای شما بازدیدکنندگان محترم فراهم کنیم.

مایکروسافت

مایکروسافت امسال نیز مانند سال گذشته قول یک نمایش بسیار خوب را داده است و انتظار داریم که مایکروسافت نمایشی از Crackdown را به ما نشان دهد و همچنین نمایشی کامل از Quantum Break خواهیم داشت. مایکروسافت قول چند چیز شگفت انگیز دیگر نیز داده است.

سونی

سونی متاسفانه در این مراسم کنفرانس ندارد و تمام نیروی خود را بر روی نمایشگاهی گذاشته است که در مهر ماه در پاریس برگزار می شود.

نینتندو

نینتندو نیز در این نمایشگاه کنفرانسی ندارد و در غرفه ی خود بازی های جدید را برای بازی قرار خواهد داد.

الکترونیک ارتز

شرکت الکترونیک ارتز در روز چهارشنبه ۱۴ مرداد ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر کنفرانس خود را برگزار می کند البته EA از بیان اینکه چه بازی هایی نمایش دارند خودداری کرده است.

بیلیزارد

کنفرانس بیلیزارد در روز سه شنبه ۱۳ مرداد ساعت ۱۴:۳۰ برگزار خواهد شد و انتظار داریم که اولین اطلاعات از بسته ی الحاقی World Of Warcraft در این کنفرانس اعلام شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “در گیمز کام با ما همراه باشید”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات