مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

بنظر شما چه کنسولی در سال جاری موفق تر خواهد بود ؟

View Results

Loading ... Loading ...

آخرین نظرات

بازی های رایگان این ماه Xbox Live مشخص شد| سخاوتمندی مایکروسافت اینجا مشخص می شود

همانطور که می دانید در حدود دو سال است که برنامه طرحی را ارایه می دهد که از طریق آن می توانید هر ماه دو بازی را برروی XboxOne و دو بازی را برروی Xbox 360 به طور کاملا رایگان تا هر موقع که بخواهید بازی کنید؛ یعنی زمانی که در لیست دانلود های شما بیایند تا ابد در لیست شما خواهند ماند.

چند ماه پیش بود که آقای فیل اسپنسر اعلام کرد که بزودی بازی های رایگان برای اعضای طلایی بهتر خواهد شد و بازی های بهتری در لیست قرار خواهند گرفت، حال این حرف آقای اسپنسر به واقعیت پیوسته است در ادامه همراه ما باشید.

در ماه آینده بازی The Deer God در کل ماه رایگان خواهد بود همچنین از یکم تا پانزدهم همین ماه دارندگان Xbox 360 می توانند بازی Battlestations Pacific را دانلود نمایند و اما اصلی ترین بازی های این ماه: از تاریخ ۱۶ سپتامبر تا ۱۵ اکتبر می توانید بازی Tomb Raider: Definitive Edition را برروی Xbox One دانلود کنید و از تاریخ ۱۶ سپتامبر تا ۳۰ سپتامبر می توانید بازی Crysis 3 را برروی Xbox 360 بازی کنید.

فراموش نکنید که از طریق سرویس (پشتیبانی از بازی های نسل قبل) خواهید  توانست بازی های Xbox 360 را برروی Xbox One بازی کنید البته اگر در لیست بازی های قابل پشتیبانی باشد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بازی های رایگان این ماه Xbox Live مشخص شد| سخاوتمندی مایکروسافت اینجا مشخص می شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را دنبال کنید

آخرین نظرات